Şapka Modası 2019

Şapka Modası 2019

Şapka Çeşitleri

Her mevsim kullanıma uygun ve sizleri göz önüne çıkaracak olan aksesuarlardan biri de kesinlikle şapkalardır. Bu aksesuar beni nasıl göz önünde tutabilir? diyebilirsiniz ancak bu aksesuarlar yalnızca sizi güneşten veya yağmurdan koruyacak küçük aksesuarlar değillerdir. Şapka kullanarak tarzınızı baştan yaratabilir ve sıradanlığa bile tamamen farklı bir bakış getirebilirsiniz. Yalnızca kendinize ait bir tarz mı yaratmak istiyorsunuz? O zaman kesinlikle kullanmanız gereken aksesuarların başında şapka modelleri geliyor. Şöyle düşünün her gün yapmış olduğunuz bir kombine ek olarak o gün şapka taktınız. Sizce nasıl yorumlar alırsınız? Aileniz, arkadaşlarınız yani çevrenizdeki herkes tarzınızda bir değişiklik olduğunu, her günden farklı olduğunuzu kesinlikle dile getirecektir. İşte bu aksesuarın böyle büyülü bir etkisi vardır. Peki size uygun olan doğru model nasıl seçilmelidir?

Doğru Şapka Seçimi Nasıl Olmalı?

Tarzınızda bir fark yaratmak, günlük olanın dışına çıkmak istiyorsunuz. Bu isteğinizi ise en göz alıcı aksesuarla yani şapka ile gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ancak size hangi modelin yakışacağını bilmiyor musunuz? Şapkalar yüzünüzü şekillendireceği için kendinize en çok yakışacak olanı bulmalısınız. Eğer siz kendinize yakıştırıyorsanız aslında doğruyu bulmuşsunuz demektir. Yani bu noktada anlatmak istediğimiz şey çevrenizden önce sizin kendinize yakıştırıyor olmanızdır. Bu farklılık yaratacak aksesuarı kullanarak kendinize olan güveninizi arttırabilir ve günlük kombininizi farklılaştırabilirsiniz. Bu sayede tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Şapka Modelleri

En Çok Tercih Edilen Şapka Modelleri

Renk renk ve desen desen birçok modelin olduğu şapkalardan bu sene en çok tercih edilenlere gelecek olursak Unisex olan modellerimiz en çok rağbet gören modeller arasındadır. Bu modellerimizden en çok satın alınan ise kot kumaştan yapılmış ve üstüne New York City yazılmış olan modeldir. Ayrıca yine bir başka tercih edilen modelimiz de Berlin yazılı olan bayan şapka modellerimizdir. Bir diğer tercih edilen modelimiz ise Fun In Miami yazısı olanlardır. Yani aslında bu sene en çok tercih edilen modellerimiz üzerinde yazı yazan ve renk çeşitliliği çok fazla olan modellerimizdir. Ayrıca kullanışlı kumaşı sayesinde herhangi bir kırılma, yırtılma da yaşamayacağınız modellerimizden oldukça memnun kalacaksınız. Sizler de sıradanlığın dışına çıkmak ve kendinize özgün bir tarz yaratmak istiyorsanız aşağıdaki modellere göz atmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Erkek Bere Modelleri başlıklı makalemizde bere modelleri, erkek bere ve erkek bere modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Editör

Berefiyatlari.com, kışın atkı bere eldiven, yazın ise mayo, tesettür mayo, haşema ve tüm plaj aksesuarları bilgi ve satış sitesidir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir