Havuz İçin Tasarlanan 2019 Yarı Tesettür Mayo Modelleri

Havuz İçin Tasarlanan 2019 Yarı Tesettür Mayo Modelleri


2019 Yeni sezon ürünleri birbirinden şık ve kullanışlı olacak. yarım kapalı mayosunun boğaz kısmına fermuar eklendi yarı tesettür mayo artık daha rahat giyilebilecek. Elite serisi adı verilen yeni sezon marka ürünler birbirinden şık renk seçenekleri ile müşterilere sunuldu. yarım havuz haşeması Türkiye’de bir ilk olarak kolay giyilebilen Yarı tesettür mayo olarak satışta. öncelikle yarı tesettür mayo linkine tıklayarak kısa kollu havuz haşema modellerini inceleyebilirsiniz.

Muhafazakar otel havuzları için tasarlanan yarım haşema modellerini Mart 2019’da ilk defa tanıtıyoruz. Şimdi havuzda yeni kapalı mayo giymek isteyen muhafazakar kadınlara özel birkaç bilgi vereceğiz.

Yarı Tesettür Mayo Nasıl kullanılır?

Lacivert seven kan-dınlar için spor tarzda yarı tesettür mayo. Tıklaalbeni Layla Sport Kısa Kol Yarım Kapalı Mayo 193531 Lacivert

Armes Layla Sport Kısa Kol Yarım Kapalı Mayo 193531 Lacivert

1: yarı tesettür mayolar kısa kollu ve kolsuz yanı sıfır kol olarak ikiye ayrılır. Bu havuz kapalı mayoların ikisinin de taytları diz altı dediğimiz kapridir ve dardır.

Sizin tercihiniz ne olmalı?

Tercihiniz kısa kollu veya kolsuz tesettür mayo osun, üst bedeni kalçanızı kapatacak şekilde uzun olmalı.

Kolsuz mayolar kısa kollu mayolara göre yüzerken daha rahattır. Ama tabi koltuk altınızın gözükmesini istemiyorsanız kısa kollu haşemaları tercih edebilirsiniz. Sonuçta sadece suda kalmayacaksınız, Otelde yemeklerde üzerinize bir pareo veya göğüs kapatan pelerinli tesettür mayo yoksa sıfır kol mayolar sorun olabilirsiniz için.

2: önce havuzda ve denizde yani suda yüzerken kollarınız ve vücudunuz hareketli olacak. Dolayısıyla koltuk altları dar olmamalı. Dikiş kalitesi iyi olmalı. Yani dikişleri kalın olmamalı. Bunun içn ne pşduğunu bilmediğiniz ürünlerden kaçınmanızı şiddetle öneririz. kendini ıspatlayan 6 yıllık bir tesettür mayo markası olan tıklaalbeni tesettür mayo firması önerilerimizin başında gelmektedir.

Editör

Berefiyatlari.com, kışın atkı bere eldiven, yazın ise mayo, tesettür mayo, haşema ve tüm plaj aksesuarları bilgi ve satış sitesidir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir